Termín doručení zásilky ?

Termíny pro Doručení zásilky do Vánoc

  • Pro včasné zajištění doručení zásilky do Vánoc – objednávku zašlete nejpozději do 14.12.2016.
  • Pro zajištění doručení zásilky do Vánoc doporučujeme zvolit Volbu platby: DOBÍRKOU nebo ONLINE platbu kartou.
    (Typ platby „Bankovním převodem“, může prodloužit termín dokončení vaší zásilky a zásilka tak nemusí být včas doručena do Vánoc!)
  • Přijaté a potvrzené objednávky ze dne 15. - 23.12.2016 – Budou vyhotoveny a předány přepravci k doručení, nemůžeme však zaručit doručení zásilky do Vánoc, doručení bude záviset na vytížení přepravních společností.

 

Zpracování fotografií a doručení fotografií

  • Nahrané fotografie na BarevneFoto.cz jsou STANDARDNĚ zpracovány do 2 - 3  pracovních dnů od doručení potvrzujícího e-mailu o přijetí zakázky ke zpracování.
  • Pokud si budete přát urychlené zpracování zakázky, tj. ZPRACOVÁNÍ DO 24 HOD, tak můžete zvolit tuto příplatkovou službu ve výši 149 kč. Uvedenou službu zvolte ve 3. kroku vytváření objednávky "VOLBA PLATBY".

Bez registrace a instalace programů

  • Máte obavy z nahrávání programů do vašeho počítače, které jsou nutné pro vyvolání fotografií, máme pro vás řešení. Využijte BarevneFoto.cz, kde můžete libovolně fotografie nahrávat bez stahování programů do vaše počítače.
  • Jestli se nechcete registrovat ... nemusíte. Pro nahrávání fotografií a uskutečnění objednávky u nás není požadována žádná registrace. Na BarevneFoto.cz se registrace používá pouze pro dobrovolné rozhodnutí stát se registrovaným zákazníkem, který má již předvyplněné fakturační a kontaktní údaje v nákupním košíku. Jedná se pouze o zvýšení vašeho komfortu a rychlý přehled o uskutečněných objednávkách.

 


Zpět
Zpracování do 24 hodinDoprava zdarmaPřátelské jednáníNákup bez registraceNejrychlejší uploadVelký výběrPC, mobil i tablet

Zpracování
fotografií
do 24 HOD
za 149Kč

Doprava
ZDARMA
při objednávce
od 1.500Kč

Přátelské
jednání
a pomoc

Snadno bez
registrace
a instalace
programů

Nejrychlejší
nahrávání
fotografií
přes web

Výběr
z mnoha
velikostí
fotek

Odkudkoliv
z tabletu
i chytrého
telefonu