Panoramatické fotky

Zpracování panoramatické fotky

Vyfotili jste panoramatické fotky a rádi by jste toto krásné panorama dali nyní vyvolat ?

Řešení je snadné a komfortní, využijte naší online fotosběrnu a přímo z Vašeho počítače nám panoramatickou fotku zašlete ke zpracování. Vaše panorama expresně vyrobíme a zašleme na vámi dodanou adresu.

 

 

Formáty pro panoramatické fotky

Barevnefoto.cz  zpracovává panoramatické fotky ve 3 formátech : 

  • 30 cm x panoramatické foto (délka max. 91 cm)
  • 15 cm x panoramatické foto (délka max. 91 cm)
  • 13 cm x panoramatické foto (délka max. 91 cm)

Povrchy panoramatické fotografie

Panoramatické fotografie můžete zvolit v povrchové úpravě  LESK nebo  MAT. Povrchová úprava fotografie je v těchto provedení ve stejné ceně, záleží tedy pouze na vašem výrěru povrchu panoramatické fotografie

Jako novinku jsme pro Vás připravili také  kovový povrch pro panoramatickou fotku formátu 30 cm x panoramatické foto. Jedná se nadčasový  METALICKÝ efekt pro vaše panorama fotografie, který vyzdvihne originalitu a moderní pojetí zachyceného panorama. Vyzkoušejte nadčasový metalický efekt přímo na vaší panoramatické fotografii.

Panorama

Panorama je pohled na okolí, povětšinou krajinu nebo město, které chceme zachytit jako určitý celek. Pohled na panorama má širokoúhlé zobrazení zachyceného pohledového celku.

Co je panoramatická fotka ?

Panoramatická fotografie je fotka vytvořená z více snímků, které na sebe plynule navazují, respektive se překrývají, čímž vytváří ucelený obraz panorama. Panoramatická fotografie zachycuje rozsáhlý úhel pohledu na určitý celek, který je příliš velký pro zobrazení na standardní fotografii. Aby bylo možné zachytit tento široký záběr na fotografii, byly vytvořeny tzv. panoramatické fotografie, pro zobrazení skládající se z více fotografií vzájemně se překrývajících.Panoramatické fotografie mají navíc výhodu zachycení velice realistických panorama pohledů. Panoramatické fotografie se stávají velice oblíbeným typem fotografií, zejména u fotografování krajiny, měst apod.

Jak fotit panoramatickou fotografii

Pokud  by jste rádi vyfotografovali panoramatický pohled  a přenesli ho na  panoramatickou fotografii,doporučujeme vám tak učinit  pomocí digitálního fotoaparátu.
Na výběr máte ze dvou variant, jak vytvořit panoramatickou fotografii a to pomocí panoramatického režimu na digitálním fotoaparátu nebo složitěji bez panoramatického režimu. Princip fotografování panoramatických fotek spočívá ve vytváření více snímků jednoho celku, které se navzájem částečně překrývají a vytváří tak komplexní celek. Panoramatická fotka tak zachycuje rozsáhlejší úhel záběru.

Panoramatický režim pro vytvoření fotky

Zachycení snímku pomocí panoramatického režimu, můžete snadno provést pomocí vašeho digitálního fotoaparátu, který má tuto funkci. Panoramatický režim vám velice usnadní práci s fotografováním panorama a také zaručí vyšší kvalitu panoramatické fotografie. Vytvoření panoramatické fotky pomocí panorama režimu na fotoaparátu  funguje na principu automatického rychlého vyváření více snímků, které se částečně překrývají, čímž vzniká ucelená panoramatická fotka zachycující širší záběr.

Jak fotit bez panoramatického režimu ?

Pokud by jste rádi vytvořili panoramatickou fotografii, avšak váš fotoaparát nenabízí možnost panoramatického režimu, nemusíte se ještě vzdávat. Panoramatickou fotku lze vytvořit také manuálně pomocí zachycení více snímků. Tyto fotky se musí dále nejvhodněji z 20ti  až  30ti %  překrývat, tak aby z nich mohla být vytvořena plynule na sebe navazující panoramatická fotografie. Pro zkvalitnění zachycení panoramata a usnadnění jeho přenesení na panoramatickou fotku doporučujeme při fotografování použít stativ. Fotografování se stativem vám pomůže zajistit více snímků v jedné výšce záběru.


Zpět
Zpracování do 24 hodinDoprava zdarmaPřátelské jednáníNákup bez registraceNejrychlejší uploadVelký výběrPC, mobil i tablet

Zpracování
fotografií
do 24 HOD
za 149Kč

Doprava
ZDARMA
při objednávce
od 1.500Kč

Přátelské
jednání
a pomoc

Snadno bez
registrace
a instalace
programů

Nejrychlejší
nahrávání
fotografií
přes web

Výběr
z mnoha
velikostí
fotek

Odkudkoliv
z tabletu
i chytrého
telefonu