Fotokalendář

Kalendář z fotek

Kalendář z vlastních fotek je dárek, který můžete tvořit a darovat skutečně od srdce pomocí vkládání vámi pořízených fotografií do fotokalendáře. Kalendáře pro rok 2016  v zajímavých designech.

Kalendář s foto na šířku nebo výšku – Fotokalendář v různých rozměrech od velikosti A3 až po malé rozměry kalendářů. Měsíční kalendář z fotek v provedení standard nebo v Premium LESK. Fotokalendáře se zářivými a neblednoucími barvami pro rok 2016.

  • Měsíční fotokalendáře 2016
  • Varianty formátů fotokalendáře
  • Fotokalendáře se jmény - varianty kalendářů se jmény nebo bez jmen
  • Standardní provedení fotokalendáře nebo Premium LESK

Termíny pro Doručení zásilky do Vánoc

  • Pro včasné zajištění doručení zásilky do Vánoc – objednávku zašlete nejpozději do 14.12.2015.
  • Pro zajištění doručení zásilky do Vánoc doporučujeme zvolit Volbu platby: DOBÍRKOU nebo ONLINE platbu kartou.
    (Typ platby „Bankovním převodem“, může prodloužit termín dokončení vaší zásilky a zásilka tak nemusí být včas doručena do Vánoc!)
  • Přijaté a potvrzené objednávky ze dne 15. - 23.12.2015 – Budou vyhotoveny a předány přepravci k doručení, nemůžeme však zaručit doručení zásilky do Vánoc, doručení bude záviset na vytížení přepravních společností.

Originální novoroční dárek fotokalendář

Fotokalendář z vlastních fotek se v nadcházejícím období stává zajímavým a originálním dárkem pro obdarování rodinných blízkých. Darujte vašim přátelům a rodině nevšední dárek fotokalendář.

Fotokalendář s fotografiemi vnoučat který potěší každou babičku a dědečka. Darujte fotokalendář k narozeninám či jiným výročím. Fotoklandář, který vašim blízkým vždy vykouzlí úsměv na tváři.


Zpět
Zpracování do 24 hodinDoprava zdarmaPřátelské jednáníNákup bez registraceNejrychlejší uploadVelký výběrPC, mobil i tablet

Zpracování
fotografií
do 24 HOD
za 149Kč

Doprava
ZDARMA
při objednávce
od 1.500Kč

Přátelské
jednání
a pomoc

Snadno bez
registrace
a instalace
programů

Nejrychlejší
nahrávání
fotografií
přes web

Výběr
z mnoha
velikostí
fotek

Odkudkoliv
z tabletu
i chytrého
telefonu