Rychlé vyvolání fotek


Chcete-li zpracovat méně než 150

Chcete-li nahrát

Fotografie z PC

Pokračujte zde
Vyvolat fotky


Chcete-li zpracovat méně než 150

Chcete-li nahrát fotky

Z mobilního zařízení

Pokračujte zde
Vyvolat fotky

Fotografie AUTOMATICKÝ tisk

Vyvolání fotek probíhá automaticky, bez ruční korekce. POZOR! Pokud zvolíte tento druh tisku fotografií, zkontrolujte si v náhledech miniatur fotek, že jsou pro tento druh tisku vhodné, tedy, že nebude oříznuta, žádná vámi nepožadovaná část.

Automatický tisk doporučujeme zvolit například  při umístění fotografií "bez ořezu". Pokud zvolíte automatický tisk u fotek s umístěním "ořez", vezměte prosím na vědomí, že ořez je tvořen centralizovaně, od středu fotografie a okraje budou tedy oříznuty. Více informace naleznete ZDE.

Fotografie RUČNÍ zpracování

Profesionální korekce fotek před jejich vyvoláním. Každá vámi požadovaná fotografie projde poloautomatickou kontrolou. Ruční zpracování zahrnuje:

 • kontrola a korekce ořezu fotografií
 • kontrola barevnosti fotografie a její korekce
 • korekce světlosti fotografie a kontrastu

V rámci ručního zpracování není zasahováno do obsahu fotografie (retušování, korekce "červených očí" apod.), je prováděna pouze poloautomatická korekce, správnosti ořezu, jasu, kontrastu a expozice. Informace o cenách, viz ceník.

Termíny pro Doručení zásilky do Vánoc

 • Pro včasné zajištění doručení zásilky do Vánoc – objednávku zašlete nejpozději do 14.12.2016.
 • Pro zajištění doručení zásilky do Vánoc doporučujeme zvolit Volbu platby: DOBÍRKOU nebo ONLINE platbu kartou.
  (Typ platby „Bankovním převodem“, může prodloužit termín dokončení vaší zásilky a zásilka tak nemusí být včas doručena do Vánoc!)
 • Přijaté a potvrzené objednávky ze dne 15. - 23.12.2016 – Budou vyhotoveny a předány přepravci k doručení, nemůžeme však zaručit doručení zásilky do Vánoc, doručení bude záviset na vytížení přepravních společností.

 

Jak nahrát fotografie k jejich vyvolání

 • Vyberte si vaše fotografie, které si přejete vyvolat. Zvolte si automatické nebo ruční zpracování fotografií.
 • Fotky můžete nahrávat z vašeho počítače, tabletu nebo telefonu pomocí níže uvedeného tlačítka Vyvolat fotky.
 • Po nahrání fotek je můžete libovolně upravovat, měnit velikosti, druh povrchu zvolených fotografií nebo její ořez
 • Až budete mít fotky upraveny dle vašich představ, může pokračovat v přidání dalšího produktu (například fotokalendář či fotku Metalic), nebo pouze dále pokračovat v dokončení nákupu fotografií v košíku.
 • Připravili jsme pro vás velice zajímavé ceny fotografií, které jsou podrobně uvedeny v přehledu CENÍK .

Vysoká kvalita fotografií

 • Hlídáme vysokou kvalitu fotografií. Vyvolání fotek probíhá pouze s originálním a prověřeným materiálem. Kvalitní fotopapír a barvy pro tisk NORITSU, zajistí Vaším fotografiím vysokou kvalitu.
 • Inovativní technologie suchého tisku fotek. Pro zpracování digitálních fotografií jsme zvolili kvalitní technologii NORITSU,  jež nabízí prověřenou barevnou stálost digitálních fotografií a fotky, jejichž barvy Vám nevyblednou.
   
 • Možnost vyvolání fotek v nevšedním provedení METALIC. Jedná se o velkoformátové fotky s metalickým povrchem

Proč zvolit fotografie na Barevnefoto.cz ?

 • jsme online fotosběrna. Objednávka fotografií, můžete snadno provést přímo ze svého počítače bez registrace nebo stahování jakýchkoliv programů. Objednané fotografie vám doručíme domu k vašim rukám. Nyní nemusíte navštívit žádný kamenný obchod, objednávku fotografií provádíte pouze online z vašeho počítače, tabletu  či chytrého mobilu.
 • digitální fotografie , zpracování fotek pomocí digitální technologie umožňující fotografie zobrazit, archivovat  nebo je upravovat. Fotografie také můžete online přeposílat a to vše bez chemických procesů. Rychlé vytvoření digitálních fotografií pomocí digitálního fotoaparátu, vašeho počítače nebo chytrého telefonu.

Řešíte vyvolání fotografie ? 

Na našich stránkách BarevnéFoto.cz můžete rychle a snadno zadat vaše fotografie do online fotosběrny, kde vám zajistíme rychlé vyvolání fotek, bez nutnosti registrace a stahování programů. Již není potřeba trávit čas hledáním nejbližšího kiosku, fotografie vám zašleme zdarma přímo domu.        


Zpět
Zpracování do 24 hodinDoprava zdarmaPřátelské jednáníNákup bez registraceNejrychlejší uploadVelký výběrPC, mobil i tablet

Zpracování
fotografií
do 24 HOD
za 149Kč

Doprava
ZDARMA
při objednávce
od 1.500Kč

Přátelské
jednání
a pomoc

Snadno bez
registrace
a instalace
programů

Nejrychlejší
nahrávání
fotografií
přes web

Výběr
z mnoha
velikostí
fotek

Odkudkoliv
z tabletu
i chytrého
telefonu