Fotografie a digitální technologie

Co znamená digitální fotografie ?

  • Digitální fotografie představuje typ fotky, která byla vytvořena pomocí digitální technologie. Jedná se o zachycení a zhotovení obrazu na digitální fotografii pomocí digitálního záznamu.
  • Původní klasická fotka, která byla vytvářena pomocí zachycení a přenesení miniatury na fotografický film (filmový pás), byla inovativně nahrazena digitální fotografií. Filmový pás, který vytvářel snímky na  světlocitlivý materiál je však i dodnes využíván v podobě kinofilmu v kovové kazetě.
  • Digitální fotografie má jako hlavní výhodu umožnění práce se zachyceným obrazem bez použití chemických zásahů. Takové fotky lze snadno přenášet na paměťových kartách nebo upravovat, tisknout či archivovat pomocí technologie tomu určené jako jsou počítače a příslušné programy. Výhodou těchto technologií je, že nám umožňují zachycený záznam si libovolně prohlédnout, případně upravit a až posléze se rozhodnou zda obraz dáme vyvolat. Pro většinu uživatelů je více pohodlné záznam uchovávat na paměťových kartách, které jsou méně náchylné na poškození při manipulaci.

Vyvolání digitálních fotografií

Vaše digi fotky můžete snadno nechat vyvolat v kiosku nebo fotosběrně. Pro zvýšení vašeho komfortu jsme pro vás však připravili online digitální fotografie a jejich rychlé a kvalitní vyvolání. Vyzkoušejte vyvolání digitálních fotografií na www.barevnefoto.cz, kde odkudkoliv můžete libovolně dát vyvolat vaše fotografie, které vám budou  zaslány domů nebo na požadovanou adresu s dopravou zdarma.

Zpracování fotografií provádíme vždy kvalitně a pečlivě. Zvolte si požadovaný formát digitální fotografie a vyberte pro ní vhodné nastavení. Volba u fotografií může být v rámci umístění - Ořez, bez ořezu, rámeček a nebo povrch fotky - lesk, mat nebo metalický povrch. Vyzkoušejte profesionální vyvolání fotografií a využijte poskytnutou dopravu zdarma.


Zpět
Zpracování do 24 hodinDoprava zdarmaPřátelské jednáníNákup bez registraceNejrychlejší uploadVelký výběrPC, mobil i tablet

Zpracování
fotografií
do 24 HOD
za 149Kč

Doprava
ZDARMA
při objednávce
od 1.500Kč

Přátelské
jednání
a pomoc

Snadno bez
registrace
a instalace
programů

Nejrychlejší
nahrávání
fotografií
přes web

Výběr
z mnoha
velikostí
fotek

Odkudkoliv
z tabletu
i chytrého
telefonu